تماس با ما : 36204750-031 

درباره ما

شرکت آسا سيستم اسپادانا از سال 1380 توسط جمعی از متخصصين IT ، کارشناسان مالي ، مديران صنعتي و مهندسين صنايع تاسیس و فعاليت خود را در جهت توليد نرم افزارهاي یکپارچه در حوزه سیستم های اطلاعاتي مديريت آغاز نمود  .

در این راستا توليد نرم افزارهاي يکپارچه که علاوه بر ساختار اصولي ، از ویژگی سهولت در كاربردی نیز برخوردار باشند ، بعنوان مهمترین هدف و رسالت شرکت قرار گرفت . بصورتیکه نرم افزارهای مذکور با تمركز بر نيازها و خواسته هاي مشتريان و مطابق با آخرين استانداردهاي موجود ايجاد و توسعه يافت . تاکنون بيش از 15 ماژول نرم افزاري توسط این شرکت تولید و پس از سپری نمودن دوران تست ، در اختيار مشتريان عزيز قرار گرفته است .

در طول يک دهه فعاليت ، این شرکت افتخار همکاری با بيش از 1000 واحد صنعتي و بازرگاني در نقاط مختلف کشور از جمله استان های اصفهان ، تهران ، شيراز ، چهارمحال و بختياري و ... را در کارنامه خود ثبت نموده است .

 اميد است با توجه به خط مشي شرکت در خصوص ارتقاء مداوم سطح کيفي نرم افزارها ، ارائه پشتيباني لحظه اي ، آموزشهاي موثر و کاربردي به کاربران ، بتوانیم بیش از پیش در خدمت مديران موفق سازمان ها در سطح کشور عزیزمان باشيم  .

اخبار

قبلی بعدی
تعرفه نرخ خدمات فنی - تخصصی انفورماتیک سال 1392

تعرفه نرخ خدمات فنی - تخصصی انفورماتیک سال 1392

 به اطلاع می‌رساند، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، در اجرای وظایف محوله در ماده دوازده قانون پدیدآورندگان نرم‌افزار مبنی بر ساماندهی و نظم‌بخشی بازار تجاری رایانه‌ای کشور و همچنین اختیارات قانونی مط...

افتتاح نسخه جدید سایت آسا سیستم

افتتاح نسخه جدید سایت آسا سیستم

مفتخریم به اطلاع کلیه بازدیدکنندگان گرامی برسانیم که سایت جدید آسا سیستم اسپادانا با نگاهی نو و با امکاناتی بهتر، برای سرویس دهی بهتر به شما عزیزان در حال تکمیل و آماده سازی می باشد. امیدواریم که لطف ...